.

.

Tovino to spółka rodzinna zajmująca się bezpośrednim importem i dystrybucją francuskiego wina. Wina, które tworzą ludzie zgodnie z tradycją regionu i sztuką produkcji opartą na wiekowych doświadczeniach. Nasze winnice dobieramy bardzo starannie. W większości są to niewielcy, rodzinni producenci uprawiający winorośl od kilku pokoleń, ale przede wszystkim to pasjonaci wkładający serce w swoją pracę i dbający o środowisko naturalne.
Pozostajemy w ścisłej współpracy z naszymi winiarzami i jesteśmy ich wyłącznym przedstawicielem na rynku polskim.

W doborze win do naszej oferty kierujemy się przede wszystkim wysoką jakością i bardzo dobrą relacją do ceny. Wina zanim trafią do naszej oferty degustujemy i oceniamy wspólnie z współpracującymi z nami sommelierami. To wina, które swoim smakiem i jakością wyrażają terrior, ciężką pracę, ale też pasje i ciekawe historie winiarzy.

Sami jesteśmy ludźmi, którzy z pasją podchodzą do życia, a kuchnia i wino jest jego nierozerwalną częścią.
Szczególnie bliska jest nam francuska kuchnia oraz ich kultura picia wina, bowiem z Francją jesteśmy związani od ponad 100 lat, kiedy to po raz pierwszy do tego kraju przybył nasz wuj. Od tego czasu Francja stała się domem dla kolejnych pokoleń naszej rodziny.

Wino składujemy w specjalnie przystosowanym do tego celu własnym magazynie, w którym zachowana jest odpowiednia temperatura i wilgotność. To jakie wino kupujemy ma ogromne znaczenie, ale nie możemy pominąć etapu przechowywania zanim trafi ono do konsumenta, a jak wiadomo przechowywanie wina w nieodpowiedni sposób obniża jego jakość.

Naszym celem jest nawiązywanie dobrych i trwałych relacji z Klientami oraz zagwarantowanie im pełnej satysfakcji. Dlatego podejmujemy wszelkie starania, by spełnić ich oczekiwania i budować wzajemne zaufanie.

Nasza oferta skierowana jest do restauracji, sklepów branżowych, jak również do klientów indywidualnych. 

Zapraszamy do podróży po francuskich regionach winiarskich z kieliszkiem dobrego wina w dłoni !

0