.

.

Wino dla branży HoReCa

Klientom z branży gastronomicznej oferujemy dostawę wysokiej jakości wina z francuskich winnic, których jesteśmy wyłącznym importerem w Polsce. Wina pochodzą bezpośrednio od producentów, których sposób wytwarzania wina opiera się na tradycji i poszanowaniu środowiska. Obecnie w ofercie posiadamy wina z 7 regionów Francji: Bordeaux, Beaujolais, Burgundii, Langwedocji-Roussillon, Doliny Loary, Sud Ouest oraz Alzacji. Są to wina rzemieślnicze, niszowe, ekologiczne.

Partnerom z branży HoReCa oferujemy pomoc przy budowaniu karty win dobranej do karty menu.
Pomożemy przy stworzeniu oferty sklepowej.
Każdemu zapewniając indywidualne podejście. Zorganizujemy degustacje i profesjonalne szkolenie dla personelu. Tu odległość nie gra roli, bowiem możemy ją przeprowadzić online. Wcześniej wysyłając zestaw win do degustacji.

wino dla branży B2B, Tovino

Wino bankietowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wino bankietowe. Wino bankietowe Tovino jest sklasyfikowane jako wino regionalne Vin de Pays du Gard (IGP) z Costières de Nîmes w Langwedocji oraz IGP Côtes du Tarn z regionu Sud Ouest. Wina te doskonale sprawdzą na przyjęcia i eventy, jak również jako wino domu serwowane do karafek (house wine). Winnica, z której pochodzą, posiada ekologiczny certyfikat HVE. Wina konfekcjonowane w butelki 750ml  zakręcane lub korkowane. W swojej ofercie mamy również wino w kartonach BIB (Bag in Box). W razie potrzeby dysponujemy drewnianą beczką do serwowania tego typu win. To świetne rozwiązanie na imprezy, wesela, eventy, szkolenia.

Wino do restauracji


Dla restauracji serwujących dania mięsne, steki mamy doskonały wybór win z Beaujolais ze szczepu Gamay oraz win z Bordeaux. Do ryb czy drobiu wspaniałą paletę win alzackich z ekologicznym certyfikatem Ecocert, które również sprawdzają się świetnie jako wina do kuchni wegańskiej czy wegetariańskiej. Świętowanie i wznoszenie toastów uświetnią wina musujące Crémant z Alzacji czy Doliny Loary. Kir – tradycyjny koktajl na bazie wina Aligoté z Burgundii będzie atrakcyjną pozycją w Waszej karcie.

wino dla restauracji , Tovino

Oferta zestawów prezentowych dla firm


Przygotujemy dla Państwa klientów, partnerów biznesowych czy pracowników wyjątkowe zestawy prezentowe. Przygotowywane przez nas zestawy prezentowe dla firm zawierają wyłącznie naturalne produkty najwyższej jakości. W zestawach znajdziecie oryginalne wina z naszego importu, produkty delikatesowe, ozdoby świąteczne (okolicznościowe). Wszystko zamknięte w gustowne opakowania bądź skrzynki. Do prezentu dołączymy zaprojektowaną kartkę z życzeniami, naniesiemy logo na produkty. Gwarantujemy pełną obsługę oraz wysyłkę.

Zestaw prezentowy z winem


Zapewniamy pewną, bezpieczną i terminową realizację dostaw wina na terenie całej Polski.

Prowadzisz restaurację, winiarnię, hotel, czy sklep specjalistyczny?
Nasza oferta jest dla Ciebie!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy :

tel. 601 896 668 , mail: biuro@tovino.pl 

0