.

Niveoles Rouge 2021 - Domaine du Vistre

(0)

Styl: czerwone wytrawne
Szczep: Marselan 70%, Merlot 15%, Syrah 15%
Klasyfikacja: Vin de Pays du Gard
Winifikacja: tradycyjna 
Temperatura serwowania: 14-16⁰C
Zawartość alkoholu: 13,5 %
Pojemność: 750 ml
51,00 zł
Brutto
Ilość

Wino to powstało w winnicy Domaine du Viste w Vauvert, które znajduje się w regionie Langwedocja-Rousillon, między miastami Nîmes i Montpellier w samym sercu „Petite Camargue”. Filozofią właścicieli jest szacunek dla środowiska i zrównoważonego rozwoju. Posiadają certyfikat HVE. Aspekty oceniane w ramach tej certyfikacji obejmują bioróżnorodność, stosowanie produktów fitosanitarnych, wykorzystanie zasobów wodnych i zarządzanie nawożeniem. Stosują organiczne metody do leczenia winorośli. Nie stosują siarczanu miedzi do zabiegów, zamiast którego używają sprayu wykonanego z lokalnych skórek pomarańczy w celu ochrony przed pleśnią i owadami. Nie używają też herbicydów i pestycydów. 
Winifikacja Domaine du Vistre łączy w sobie nowoczesność i tradycję. Zbiór odbywa się w najniższych temperaturach, dzięki czemu zachowany jest słodki aromat winogron. Na etykiecie widnieje rysunek przebiśniegu, który nawiązuje do okresu wczesnej wiosny, kiedy to kwitnie w winnicy tworząc niezapomniany widok.

Vin de Pays du Gard Rouge  ma kolor głębokiej czerwieni. Nos: wyrazisty, wyczuwalne jeżyny, maliny, dalej pieprz, lukrecja, nuty dymne i tytoń.
Usta: soczyste podniebienie z jedwabistymi taninami, dobrze zbalansowane.
Potrawy: mięsa z grilla, mięsa w sosie, deska serów 

Czytaj więcej
2108
116 szt.

Arkusz danych

Kolor wina
Czerwone
Szczep wina
Marselan
Merlot
Syrahe
Region
Langwedocja
Rodzaj
Wino do potraw

POLECANE

Produkty