.

  • Nowy

VIGNE LOURAC "TERRAE VERITAS" 2020 - Vignobles Gayrel

(0)
Styl: czerwone wytrawne
Szczep: Braucol, Duras, Merlot
Klasyfikacja : AOP GAILLAC 
Winifikacja : tradycyjna, 18 miesięcy w kadziach
Temperatura serwowania : 16-18⁰C
Zawartość alkoholu: 14,5%
Pojemność: 750 ml

Potencjał starzenia do 8 lat
66,00 zł
Brutto
Ilość

Vigne Laurac to eleganckie połączenie wielowiekowej mądrości winiarzy z Gaillac i charakteru regionu. Winogrona użyte do produkcji pochodzą z rygorystycznie wyselekcjonowanych działek stanowiących kwintesencję terrior Gaillac. Dokładnej selekcji zostają poddane również owoce. 

Region, gdzie znajduje się winnica jest głęboko związany z historią chrześcijaństwa. Odniesienia graficzne, podobnie jak niektóre etykiety producenta, nadal są pod wpływem ostatnich dwóch tysięcy lat. Terrae Veritas (z łaciny „prawda o ziemi”)  jest hołdem dla ludzi, którzy ukształtowali te ziemie.

"Szanujmy ziemię naszych przodków. Pracujemy tak, jak robili to nasi przodkowie i prawdopodobnie tak, jak będą to robić nasi potomkowie." Vignobles Gayrel.

VIGNE LOURAC "TERRAE VERITAS"
ma piękny ciemnoczerwony kolor z granatowymi refleksami. Nos: owocowe aromaty jeżyny i czerwonych owoców wzmocnione przyprawami i wanilią

Usta: aksamitne i pełne, pięknie ułożone aromaty, finisz miętowy nadający całości przyjemną świeżość. Wino bardzo pijalne o średniej kwasowości
Potrawy: czerwone mięso (policzki wołowe, carpaccio), risotto z grzybami, drób na ostro, sery
Czytaj więcej
8031
42 szt.

Arkusz danych

Kolor wina
Czerwone
Szczep wina
Braucol
Duras
Merlot
Region
Sud Ouest
Rodzaj
Wino na prezent
-10,00 zł
49,00 zł 59,00 zł -10,00 zł

POLECANE

Produkty