.

  • Nowy

VIGNE LOURAC "TERRAE VERITAS" 2019 - Vignobles Gayrel

(0)
Styl: białe słodkie
Szczep: Loin de l’Œil, Mauzac
Klasyfikacja : AOP GAILLAC 
Winifikacja : 5 miesięcy na osadzie
Temperatura serwowania :  8-10⁰C
Zawartość alkoholu: 13%
Pojemność: 750 ml

 Zawartość cukru resztkowego :  ok.80g/L
78,00 zł
Brutto
Ilość

Vigne Laurac to eleganckie połączenie wielowiekowej mądrości winiarzy z Gaillac i charakteru regionu. Winogrona użyte do produkcji pochodzą z rygorystycznie wyselekcjonowanych działek stanowiących kwintesencję terrior Gaillac. Dokładnej selekcji zostają poddane również owoce.

Region, gdzie znajduje się winnica jest głęboko związany z historią chrześcijaństwa. Odniesienia graficzne, podobnie jak niektóre etykiety producenta, nadal są pod wpływem ostatnich dwóch tysięcy lat. Terrae Veritas (z łaciny „prawda o ziemi”)  jest hołdem dla ludzi, którzy ukształtowali te ziemie.

"Szanujmy ziemię naszych przodków. Pracujemy tak, jak robili to nasi przodkowie i prawdopodobnie tak, jak będą to robić nasi potomkowie." Vignobles Gayrel.

VIGNE LOURAC "TERRAE VERITAS" ma piękny bursztynowy kolor. Nos: intensywny, pełen kandyzowanych owoców, dalej wyczujemy miód i rabarbar. Cudowne wino stanowiące rozkoszny deser samo w sobie.
Usta: świetna równowaga kwasowości i słodyczy, a przy tym owocowa świeżość sprawia, że wino nie przytłacza i pije się je z ogromną przyjemnością. Potężne, z długim finiszem
Potrawy: desery, foie gras, chipsy jabłkowe

Czytaj więcej
8030
40 szt.

Arkusz danych

Kolor wina
Białe
Szczep wina
Mauzac
Region
Sud Ouest
Rodzaj
Wino na prezent
Obecnie brak na stanie
Nowy

POLECANE

Produkty